Імплантація
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Імплантація зуба: ідеальне рішення

Ще недавно адентія (відсутність зубів) була дуже серйозною проблемою. На щастя, з появою технології імплантації, коли для реставрації використовується штучний титановий корінь, кожен знову може похвалитися ідеально рівною білою посмішкою. Не дивно, чому імплантація зубів в Одесі з кожним роком має все більшу популярність. Адже переваги очевидні:
  • Вартість імплантації зуба можна порівняти з ціною встановлення знімного протеза, проте результат у плані надійності, зручності та естетичних якостей перевершує застарілі методи в рази.
  • Імплант передає жувальне навантаження так само, як це робить рідний зуб. На сьогоднішній день це практично єдиний спосіб уникнути атрофії щелепної кістки
  • Новий зуб, нарощений на міцний титановий імплантант, не викликає дискомфорту та відчувається максимально природно.
  • Всупереч поширеному міфу, імлпантація не є хворобливою процедурою і практично ніколи не викликає ускладнень: навіть у пацієнтів із слабкою імунною системою, схильністю до набряків або судинними проблемами.

І - найприємніше. Якщо ви вирішили зробити правильний вибір і звернулися до стоматологічної клініки лікаря Воскобойника з метою зробити імплантацію зубів, ціни - не єдине, що вас приємно здивує. Справа в тому, що талант наших фахівців у поєднанні із застосуванням найсучасніших малотравматичних технологій дозволяє вам не чекати кілька тижнів – або навіть місяців – між встановленням самого імпланту та нарощування на нього коронки. У нашій клініці вся процедура від початку до кінця триватиме лише один день.

Як здійснюється імплантація зуба

Перед проведенням самої процедури лікар-ортопед ретельно оглядає ротову порожнину на предмет запалень або хронічних патологій, які сам пацієнт міг і не помічати.
Після огляду та санації фахівець нашої клініки розпочинає підбір матеріалів. До речі, цей етап занадто часто не отримує належної уваги в деяких інших клініках, які здійснюють імплантацію зубів в Одесі. Однак грамотний підбір як самого імпланту, так і матеріалу для коронки - запорука того, що ідеальний результат радуватиме вас довгі десятиліття.

Далі настає час встановлення імпланту. Процедура займе близько півгодини, а сучасні методи анестезії зроблять операцію безболісною. Залишилося тільки встановити опорний елемент і коронку (що в клініці д-ра Воскобойника, як уже згадувалося, відбувається того ж дня) - і скоро ви вже забудете про те, що цей зуб не ваш рідний.

Як бачите, з тим, скільки коштує імплантація зуба, а також тим, що чудовий результат залишиться з вами на все життя, що залишилося, це - найкращий вибір для тих, хто хоче знову мати рівні білі зуби. Тому не гайте часу даремно: звертайтеся до фахівців зі стоматологічної клініки д-ра Воскобойника - і радійте вашій новій бездоганній посмішці!

Дізнатися ціну

Наш колектив

Воскобойник Дмитро Олександрович Головний лікар
Воскобойник Дмитро Олександрович
Головний лікар

Закінчив одеський державний медичний університет у 2005 році. З 2005-2007 – постдипломна інтернатура, за спеціальністю загальна стоматологія. З 2007 по 2016 рік працював лікарем стоматологом-терапевтом в одеській міській стоматологічній поліклініці #5. З 2012 року, паралельно з роботою в ДСП#5, розпочав приватну хірургічну практику у кількох клініках нашого міста. З грудня 2015 року і до сьогодні приватна хірургічна та загальна стоматологічна практика, у своїй власній клініці.

Фокіна Олена Олександрівна Лікар ортодонт
Фокіна Олена Олександрівна
Лікар ортодонт
Воскобойник Костянтин Олександрович Лікар стоматолог, Головний технічний 3D спеціаліст
Воскобойник Костянтин Олександрович
Лікар стоматолог, Головний технічний 3D спеціаліст
Воскобойник Юлія Олександрівна Лікар стоматолог
Воскобойник Юлія Олександрівна
Лікар стоматолог
Чорний В'ячеслав Леонідович Анестезіолог
Чорний В'ячеслав Леонідович
Анестезіолог
Осипов Вадим Андрійович Помічник 3D спеціаліста
Осипов Вадим Андрійович
Помічник 3D спеціаліста
Вакуленко Вікторія Старша медсестра
Вакуленко Вікторія
Старша медсестра
Юхімчук Валентина Медсестра
Юхімчук Валентина
Медсестра
Капланська Олена Медсестра
Капланська Олена
Медсестра
Лопушинська Ганна Адміністратор клініки
Лопушинська Ганна
Адміністратор клініки
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Відгуки

Для тих хто хоче відбілити зуби і переживає, що це небезпечно – розслабтеся. Я також про це переживала. Ризикнула і результатом задоволена. Сам процес робиться якимось новим апаратом, не пам'ятаю, як він називається. Процедура абсолютно безпечна та не ушкоджує емаль за рахунок цього обладнання. Єдине, щоб результат закріпився, потрібно відмовитися спочатку від куріння, чаю і кави. Вже рік радію білосніжною посмішкою.

Юля Аксьонова
Юля Аксьонова
Дата: 16.10.2018

Сучасну клініку мені порадив мій друг. Коли я прийшов у "Dr. Voskoboynik", я почував себе як вдома. Приємний персонал, затишна атмосфера, свіжі приємні запахи. У клініці визначили, що маю пульпіт. Потрібно було лікувати канали. Я вперше побачив стоматологічний мікроскоп. З його допомогою док лікував мені зуб. Зуб вилікували тепер нічого не болить. Клініка залишила лише приємні враження. Раджу своїм близьким.

Олег Дулгеров
Олег Дулгеров
Дата: 21.08.2018

Наша клініка

Фото нашої клініки: 1
Фото нашої клініки: 2
Фото нашої клініки: 3
Фото нашої клініки: 4
Фото нашої клініки: 5
Фото нашої клініки: 6
Фото нашої клініки: 7

Утримуйте кнопку миші
і перетягуйте фотографії

Контакти

Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника
© 2022. Розробка та підтримка сайту AllMark
Замовити зворотній дзвінок

Залишіть свої дані і ми Вам передзвонимо.

Дякую!

Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Помилка!

Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.