Ортопедія
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Протезування зубів

Втрата одного чи кількох зубів – проблема не тільки медична, а й соціальна. Навіть якщо ви втратили жувальний зуб, все одно ви не зможете не думати про те, яке враження справить ваша усмішка на оточуючих. На щастя, сучасна стоматологія дозволяє швидко та без особливого дискомфорту вирішити проблему раз і назавжди. Адже на протезування зубів ціни сьогодні більш ніж доступні, а результат дозволить вам знову бути впевненими у собі на всі сто.

Корекція зубів за допомогою протеза дозволяє повністю відновити як жувальну функцію, так і надати зубному ряду належного естетичного вигляду. Професійний стоматолог-протезист здатний підібрати матеріали та метод протезування так, щоб пацієнт не відчував неприємних відчуттів і при цьому продовжував жити по-справжньому повноцінним життям. Саме тому все більше людей, які наважуються на протезування зубів в Одесі, обирають нашу клініку.

Види протезування зубів

Знімне протезування

Є найменш агресивним методом, який допомагає вирішити проблему частково або повністю відсутніх зубів. Також, воно рекомендується страждаючим від хронічних захворювань ротової порожнини. Крім того, знімне протезування зубів є дешевшим. Тому часто обирають саме його. До недоліків варто віднести те, що такі протези можуть викликати дискомфорт, а також вимагають від власника певної самодисципліни, оскільки за ними потрібен догляд.

До основних видів знімних протезів відносяться:
  • Протез на телескопічних коронках
  • Бюгельний, завдяки металевій дузі, що рівномірно розподіляє навантаження при жуванні, відмінно підходить пацієнтам, які страждають від вікових змін зубів та щелепи.
  • Частково знімний або повний підходить при втраті як одного, так і відразу кількох зубів. Часто такі протези виготовляються із спеціального пластику, що робить конструкцію недорогою, легкою та невибагливою в експлуатації.
  • Нейлоновий: практичний і сучасний варіант, що відрізняється відмінним поєднанням ціни та зручності у повсякденному використанні.

Незнімне протезування

Найдорожчий, але при цьому набагато надійніший і комфортніший для пацієнта варіант. Установка коронки гарантує як ідеальний зовнішній вигляд, і повну природність відчуттів при жуванні. Тому при протезуванні зубів в Одесі нерідко стоматологи рекомендують саме його.

Види незнімного протезування:
  • Вініри: ці тонкі платівки застосовуються при косметичній корекції зубів, дозволяючи змінити колір і форму, створивши ефект тієї самої “голлівудської посмішки”.
  • Зубні вкладки: також є способом, що застосовується під час мікропротезування. Найчастіше вони застосовуються при втраті великої частини зуба і дозволяють швидко відновити його початкову форму.
  • Металокераміка: композитна коронка на зуб із металевих опорних елементів та керамічної коронки - найбільш доступний і при цьому дієвий спосіб повернути нормальну жувальну функцію та втрачену красу посмішки.
  • Безметалева кераміка: аналогічні попередньому типу, але і коронка на зуб, і опорні конструкції виготовляються з міцних інертних матеріалів, що унеможливлюють відторгнення та алергічні реакції.
  • Оксид цирконію: встановлення коронок цього типу затребуване, коли необхідно досягти максимальної естетичності.

Наш колектив

Воскобойник Дмитро Олександрович Головний лікар
Воскобойник Дмитро Олександрович
Головний лікар

Закінчив одеський державний медичний університет у 2005 році. З 2005-2007 – постдипломна інтернатура, за спеціальністю загальна стоматологія. З 2007 по 2016 рік працював лікарем стоматологом-терапевтом в одеській міській стоматологічній поліклініці #5. З 2012 року, паралельно з роботою в ДСП#5, розпочав приватну хірургічну практику у кількох клініках нашого міста. З грудня 2015 року і до сьогодні приватна хірургічна та загальна стоматологічна практика, у своїй власній клініці.

Фокіна Олена Олександрівна Лікар ортодонт
Фокіна Олена Олександрівна
Лікар ортодонт
Воскобойник Костянтин Олександрович Лікар стоматолог, Головний технічний 3D спеціаліст
Воскобойник Костянтин Олександрович
Лікар стоматолог, Головний технічний 3D спеціаліст
Воскобойник Юлія Олександрівна Лікар стоматолог
Воскобойник Юлія Олександрівна
Лікар стоматолог
Чорний В'ячеслав Леонідович Анестезіолог
Чорний В'ячеслав Леонідович
Анестезіолог
Осипов Вадим Андрійович Помічник 3D спеціаліста
Осипов Вадим Андрійович
Помічник 3D спеціаліста
Вакуленко Вікторія Старша медсестра
Вакуленко Вікторія
Старша медсестра
Юхімчук Валентина Медсестра
Юхімчук Валентина
Медсестра
Капланська Олена Медсестра
Капланська Олена
Медсестра
Лопушинська Ганна Адміністратор клініки
Лопушинська Ганна
Адміністратор клініки
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Відгуки

Для тих хто хоче відбілити зуби і переживає, що це небезпечно – розслабтеся. Я також про це переживала. Ризикнула і результатом задоволена. Сам процес робиться якимось новим апаратом, не пам'ятаю, як він називається. Процедура абсолютно безпечна та не ушкоджує емаль за рахунок цього обладнання. Єдине, щоб результат закріпився, потрібно відмовитися спочатку від куріння, чаю і кави. Вже рік радію білосніжною посмішкою.

Юля Аксьонова
Юля Аксьонова
Дата: 16.10.2018

Сучасну клініку мені порадив мій друг. Коли я прийшов у "Dr. Voskoboynik", я почував себе як вдома. Приємний персонал, затишна атмосфера, свіжі приємні запахи. У клініці визначили, що маю пульпіт. Потрібно було лікувати канали. Я вперше побачив стоматологічний мікроскоп. З його допомогою док лікував мені зуб. Зуб вилікували тепер нічого не болить. Клініка залишила лише приємні враження. Раджу своїм близьким.

Олег Дулгеров
Олег Дулгеров
Дата: 21.08.2018

Наша клініка

Фото нашої клініки: 1
Фото нашої клініки: 2
Фото нашої клініки: 3
Фото нашої клініки: 4
Фото нашої клініки: 5
Фото нашої клініки: 6
Фото нашої клініки: 7

Утримуйте кнопку миші
і перетягуйте фотографії

Контакти

Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника
© 2022. Розробка та підтримка сайту AllMark
Замовити зворотній дзвінок

Залишіть свої дані і ми Вам передзвонимо.

Дякую!

Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Помилка!

Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.