Відгуки
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Відгуки

Для тих хто хоче відбілити зуби і переживає, що це небезпечно – розслабтеся. Я також про це переживала. Ризикнула і результатом задоволена. Сам процес робиться якимось новим апаратом, не пам'ятаю, як він називається. Процедура абсолютно безпечна та не ушкоджує емаль за рахунок цього обладнання. Єдине, щоб результат закріпився, потрібно відмовитися спочатку від куріння, чаю і кави. Вже рік радію білосніжною посмішкою.

Юля Аксьонова
Юля Аксьонова
Дата: 16.10.2018

Сучасну клініку мені порадив мій друг. Коли я прийшов у "Dr. Voskoboynik", я почував себе як вдома. Приємний персонал, затишна атмосфера, свіжі приємні запахи. У клініці визначили, що маю пульпіт. Потрібно було лікувати канали. Я вперше побачив стоматологічний мікроскоп. З його допомогою док лікував мені зуб. Зуб вилікували тепер нічого не болить. Клініка залишила лише приємні враження. Раджу своїм близьким.

Олег Дулгеров
Олег Дулгеров
Дата: 21.08.2018

Звернувся до клініки щодо імплантації зубів. Так як імплантація послуга недешева і зробити якісно операцію може не кожен лікар, підходив до цього питання довго і ретельно переглядаючи відгуки багатьох клінік в Одесі. Звернутися до Дмитра Олександровича (імплантолог клініки Dr.Voskoboynik) порадила мені теща, тому що давно робила операцію у нього і результатом задоволена. Взагалі весь процес лікування та імплантації описувати не буду, це довго. Скажу, що результат себе виправдав. Імпланнти прижилися, коронки одягли, тепер сяю. Півтора роки після операції проблем жодних. Дякую докторе.

Ігор Сурмай
Ігор Сурмай
Дата: 21.06.2018

Користуюсь послугами клініки 2 роки. Періодично звертаюся з різних проблем. Робила професійне чищення зубів та кілька пломб. Лікар швидко надає грамотні рішення та найголовніше безболісно. Серед усіх стоматологічних клінік виділяється хорошими фахівцями, сучасним обладнанням та крутим сервісом.

Оксана Шпак
Оксана Шпак
Дата: 14.03.2018

Щаслива, що потрапила на прийом до такого чудового лікаря Воскобойникова Д.А. лікар дуже уважно ставиться до діагнозу. Окремо вдячна лікареві, який робив відбілювання зубів, вперше його робила, часу зайняло дуже мало, і результат відмінний. Чудова клініка, уважний персонал! Всім рекомендую.

Ганна Вікторівна
Ганна Вікторівна
Дата: 02.11.2017

Контакти

Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника
© 2022. Розробка та підтримка сайту AllMark
Замовити зворотній дзвінок

Залишіть свої дані і ми Вам передзвонимо.

Дякую!

Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Помилка!

Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.