Відбілювання
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Професійне відбілювання зубів в Одесі

Сьогодні стати володарем гарної білої посмішки може кожен: достатньо записатися на відбілювання зубів. Одеса багата на різні стоматологічні клініки та кабінети, що пропонують цей вид послуг. Однак вибирати, куди саме звернутися, потрібно виходячи з якості матеріалів, безпеки методу, професіоналізму лікарів і, звичайно ж, цін.

Як відбувається відбілювання
Існує кілька методів надання зубам білого кольору, однак їхня суть однакова: видалення зовнішніх і внутрішніх пігментів, що визначають колір емалі. Зовнішні пігменти знаходяться у верхньому шарі емалі. Їх можна видалити навіть в домашніх умовах - механічно, використовуючи спеціальну пасту, що відбілює, або хімічним шляхом, використовуючи гель, що містить малу концентрацію перекису водню за допомогою капп. Внутрішні пігменти видаляються лише з використанням гелів, що містять високу концентрацію перекису водню або гелів із вмістом пероксиду карбаміду. Такі процедури дозволяють суттєво висвітлити зубну емаль, проте такі процедури виконуються лише у спеціалізованій установі.

Чи безпечне домашнє відбілювання зубів?

Відбілювання в домашніх умовах за допомогою пасти, що містить абразивні частинки, може суттєво пошкодити зубну емаль, при цьому не гарантуючи бажаного чи тривалого ефекту.

Відбілювання за допомогою спеціально виготовлених капп (полімерних ковпачків, виготовлених по зліпку щелеп) і гелю хоч і порівняно за результатом з професійним, проте може травмувати емаль, при цьому не давши бажаного ефекту.
Тому якщо ви хочете мати білу і здорову усмішку, найкраще звернутися до професіоналів: до клініки д-ра Воскобойника.

Підготовка до професійного відбілювання

Перед процедурою відбілювання зубів, ціна якої в нашій клініці дуже доступна, бажано відвідати гігієніста і провести санацію ротової порожнини, зняти наліт і зубний камінь, а також позбутися карієсу та пульпітів. Крім того, варто заздалегідь підібрати засоби для зміцнення емалі та догляду за яснами (якщо вони у вас надто чутливі). Протипоказань у процедури небагато: утриматися від відбілювання слід матерям і вагітним.

Якщо ви давно мрієте про гарну та здорову посмішку - звертайтеся до нас. Фахівці з клініки д-ра Воскобойника швидко та якісно додадуть вашим зубам бажану білизну, яка радуватиме вас довгі роки.

Дізнатися ціну

Наш колектив

Воскобойник Дмитро Олександрович Головний лікар
Воскобойник Дмитро Олександрович
Головний лікар

Закінчив одеський державний медичний університет у 2005 році. З 2005-2007 – постдипломна інтернатура, за спеціальністю загальна стоматологія. З 2007 по 2016 рік працював лікарем стоматологом-терапевтом в одеській міській стоматологічній поліклініці #5. З 2012 року, паралельно з роботою в ДСП#5, розпочав приватну хірургічну практику у кількох клініках нашого міста. З грудня 2015 року і до сьогодні приватна хірургічна та загальна стоматологічна практика, у своїй власній клініці.

Фокіна Олена Олександрівна Лікар ортодонт
Фокіна Олена Олександрівна
Лікар ортодонт
Воскобойник Костянтин Олександрович Лікар стоматолог, Головний технічний 3D спеціаліст
Воскобойник Костянтин Олександрович
Лікар стоматолог, Головний технічний 3D спеціаліст
Воскобойник Юлія Олександрівна Лікар стоматолог
Воскобойник Юлія Олександрівна
Лікар стоматолог
Чорний В'ячеслав Леонідович Анестезіолог
Чорний В'ячеслав Леонідович
Анестезіолог
Осипов Вадим Андрійович Помічник 3D спеціаліста
Осипов Вадим Андрійович
Помічник 3D спеціаліста
Вакуленко Вікторія Старша медсестра
Вакуленко Вікторія
Старша медсестра
Юхімчук Валентина Медсестра
Юхімчук Валентина
Медсестра
Капланська Олена Медсестра
Капланська Олена
Медсестра
Лопушинська Ганна Адміністратор клініки
Лопушинська Ганна
Адміністратор клініки
Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника

Відгуки

Для тих хто хоче відбілити зуби і переживає, що це небезпечно – розслабтеся. Я також про це переживала. Ризикнула і результатом задоволена. Сам процес робиться якимось новим апаратом, не пам'ятаю, як він називається. Процедура абсолютно безпечна та не ушкоджує емаль за рахунок цього обладнання. Єдине, щоб результат закріпився, потрібно відмовитися спочатку від куріння, чаю і кави. Вже рік радію білосніжною посмішкою.

Юля Аксьонова
Юля Аксьонова
Дата: 16.10.2018

Сучасну клініку мені порадив мій друг. Коли я прийшов у "Dr. Voskoboynik", я почував себе як вдома. Приємний персонал, затишна атмосфера, свіжі приємні запахи. У клініці визначили, що маю пульпіт. Потрібно було лікувати канали. Я вперше побачив стоматологічний мікроскоп. З його допомогою док лікував мені зуб. Зуб вилікували тепер нічого не болить. Клініка залишила лише приємні враження. Раджу своїм близьким.

Олег Дулгеров
Олег Дулгеров
Дата: 21.08.2018

Наша клініка

Фото нашої клініки: 1
Фото нашої клініки: 2
Фото нашої клініки: 3
Фото нашої клініки: 4
Фото нашої клініки: 5
Фото нашої клініки: 6
Фото нашої клініки: 7

Утримуйте кнопку миші
і перетягуйте фотографії

Контакти

Замовити особисту консультацію д-ра Воскобійника
© 2022. Розробка та підтримка сайту AllMark
Замовити зворотній дзвінок

Залишіть свої дані і ми Вам передзвонимо.

Дякую!

Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Помилка!

Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.